Топ продаж

Куртке вітровка жіноча чорна. Модель класичної довжини, сезон весна/осінь.Без утеплювача. Є підкладка. Плащівка матова, досить щільна. Водовідштовхувальна. Низ куртки стягується куліскою. Виробництво Китай.
модель вільного фасону оверсайз. Довжина по спинці 60 см, довжина рукава 63 см Повномірні.
Розмір один, універсальний. Подходит на 44/M/, 46/Л/, 48/ХЛ.
Обсяг грудей 94 — 102 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴




