-10%

Куртка жіноча зимова коротка з капюшоном фіолетова
1 000 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 51002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча зимова коротка дута під гумку. Модель вільного фасону. Довжина по спинці приблизно 65 см. Наповнювач холофайбер. Виробництво фабричний Китай. Хутро по капюшону знімне. В одному розмірі 42. Відповідає обсягу грудей 88/92 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



