-10%

Куртка жіноча демісезонна з капюшоном пудрова
1 000 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3040
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча демісезонна однотонна пудрова з капюшоном. Модель вільного фасону, пришивається поясом-сумкою. Пояс-сумка не знімається. Наповнювач холоайбер. Сезон весна/осінь. Довжина по спинці приблизно 60 см. Довжина рукава 62 см. Виробництво фабричний Китай.
Розміри / 44/ 46.
Відповідає обсягу грудей 94/ 98 см
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Пудровий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

