Топ продаж

Куртка вітрівка жіноча з капелюхом чорна
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 232
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка вітрівка жіноча з капелюхом. . Модель вільного фасону оверсайз, класичної довжини, без утеплення. Сезон весна/осень. Верх щільна плащівка: матова. Довжина за спинкою 55см.
Розмір один, універсальний. Підходить на розмір S /M /L
Відповідає об'єму по грудях 94-104 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



