Топ продаж
-10%

Куртка зефірка жіноча екошкіра з капюшоном чорна
1 500 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 911
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка зефірка жіноча зимова з екошкіри вільного фасону оверсайз. Модель Зара. Довжина по спинці 60 см, довжина рукава 62 см. Низ стягується під гумку. Наповнювач синтепух.
Розмір 44/46
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



