Топ продаж

Жилетка жіноча коричнева хутряна
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 102
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна Жилетка жіноча хутряна. Красивого бежево/коричневого кольору. Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону, класичної довжини по спинці 65 см. Екоміх нового покоління схожий на нірку.
Розмір 44/46.
Відповідає обсягу грудей 94/98 см.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Безрукавка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Сезон | Зима |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Колір | Коричневий |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Штучний замш |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват стегон | 94 см |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴


