Топ продаж

Жилетка безрукавка жіноча коротка коричнева
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 10001
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Новинка сезону — жіночий стьобаний жилет. Модель вільного фасону, укороченої довжини. У красивому шоколадно-коричневому кольорі. Тканина плащівка, наповнювач нового покоління холофайбер. Низ виробу стягується куліскою. Довжина виробу по спинці приблизно 45 см. Виробництво Китай.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Коричневий |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 90 см |
| Особливості | На блискавці |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Вид виробу | Безрукавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

