Новинка сезону — дутий стьобаний жилет. Модель вільного фасону, укороченої довжини. Тканина плащівка, матова, щільна, без блиску. Наповнювач нового покоління холофайбер. Низ жилетки стягується куліскою. Кишеня на блискавці. Довжина виробу по спинці приблизно 45 см. Виробництво Китай.
Розмір 42/ 44/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Безрукавка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 90 см |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


