Топ продаж

Жилетка безрукавка жіноча з плащової тканини пудрова
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 7015
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
новинка сезону — стьобаний жилет. Модель вільного фасону, класичної довжини. Тканина плащівка, наповнювач нового покоління холофайбер. Довжина виробу по спинці приблизно 55 см. Виробництво Китай.
Розмір М/Л
Відповідає укр розмір 42/44/46
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
розмірна таблиця
|
|
|
||
|
Л 46 |
обсяг грудей 96-100 см |
довжіна виробу 57 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Безрукавка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Капюшон | Вшитий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 96 см |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴


