Новинка

Футболка жіноча ошатна варенка чорна з принтом
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 31002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка чорна ошатна з принтом. Тканина бавовна варенка, виробництво Китай. Модель вільного фасону, стандартної довжини приблизно 55 см. Ширина футболки під рукавами приблизно 50 см. Розмір один, універсальний. Підходить на S/M/L. Тканина щільна, не просвічує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


