Топ продаж

Футболка жіноча стильна варенка з принтом
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2701
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка ошатна з яскравим принтом ведмідь. Колір бірюзовий. Тканина бавовняна варенка. . Виробництво Китай. Модель оверсайз. Размер универсальний. Підходить до S-XL. Довжина укорочена, по спинці приблизно 45 см, ширина приблизно 50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Бірюзовий |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Оздоблення та прикраси | Лазерна обробка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Розмір принта | А4 |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


