Топ продаж

Жіноча демісезонна куртка коротка коричнева
1 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 10043
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча демісезонна однотонна коротка коричнева. Сезон весна/осінь. Модель вільного силуету, укороченої довжини. Плащівка досить щільна, трохи водовідштовхувальна. Низ куртки стягується куліскою. Низ рукава під гумку. Довжина по спинці приблизно 55 см, довжина рукава 62 см. Наповнювач нового покоління холофайбер. Виробництво фабричний Китай.
Розміри 42/ 44/ 46. Повномірні.
Відповідає об'єм грудей 94/98/102 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Коричневий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴




