Sale
-10%

Куртка жіноча демісезонна коротка біла
1 010 ₴
909 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2009
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна куртка жіноча демісезонна двостороння біла. Друга сторона куртки з квітковим принтом. Утеплювач нового покоління холофайбер. Сезон весна/спідниця. Розмір 46. Трохи маломірить. Виробництво фабричний Китай. Відповідає обсягу грудей 94/96/см. Довжина по спинці 60 см, довжина рукава 63 см. Унікальна особливість куртки — кишені з обох боків.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Двостороння |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Білий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴








