-10%

Куртка жіноча демісезонна коротка леопардова
1 010 ₴
909 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3040
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча демісезонна осінь зима коротка леопардова. Модель вільного фасону, укороченою довжини під гумку. Довжина по спинці 55см, довжина рукава 62cm. Наповнювач нового покоління биопух.
Розмір 42
Відповідає об'єм грудей 90-96 cм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴





