Новинка

Куртка жіноча весняна коротка стьобана коричнева
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2401
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка сезону — Куртка вітровка жіноча коричневого кольору. Модель класичного фасону, стандартної довжини. Модель вільного фасону оверсайз, спущена лінія плеча.
Ткань плащевка с с декоративної строчкою. Підкладка стьобаний синтепоном 1-0. Довжина по спинці приблизно 50 см, ширина під рукавами 50 см, довжина рукава 62 см/для розміру М/.
Розмір S/М/Л.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Коричневий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


