Новинка

Джинси жіночі кльош коричневі
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м1154
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні жіночі джинси кльош від коліна у коричнево- шоколадному кольорі. Виробництва Туреччина, фірма Dekploy. Модель дуже зручна та комфортно сідає по фігурі завдяки еластичності тканини джинсів. Посадка середня. Довжина джинсів по бічному краю приблизно 105 см. Розмірну таблицю дивіться наприкінці фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вигляд джинсів | Розкльошені |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Коричневий |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴



