Новинка

Джинси жіночі кльош від коліна блакитні
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1158
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси кльош від коліна світлого блакитного кольору, виробництво Туреччина Джинс середньої щільності, добре стрейчевий. Середня посадка. Модель чудово. сідає на фігурі, візуально подовжуючи довжину ніг. Довжина бічного шва приблизно 110 см..
Фото представлена від виробника.
Розмірну сітку дивись останнє фото 👉🏻
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Розкльошені |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 33" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



