Новинка

Джинси жіночі кльош від коліна сірі
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1150
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі скіні кльош від коліна, виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель в обтягнення, висока посадка. Джинс щільний, добре стрейчевий. Довжина по бічному шву 110 см.
Розмірну сітку дивись останнє фото 👉🏻👉🏻
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Розкльошені |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Сірий |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴








