Новинка

Куртка вітровка жіноча класична біла.
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 27080
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртке вітровка жіноча біла. Модель класичної довжини, сезон весна/осінь.Без утеплювача. Є підкладка. Плащівка матова, досить щільна. Водовідштовхувальна. Низ куртки стягується куліскою. Виробництво Китай.
модель вільного фасону оверсайз. Довжина по спинці 60 см, довжина рукава 63 см Повномірні.
Розмір один, універсальний. Подходит на 44/M/, 46/Л/, 48/ХЛ.
Обсяг грудей 94 — 102 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Білий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



