Новинка

Куртка вітровка бомбер жіноча сіра кашемірова
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2079
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка сезону — Куртка вітровка жіноча насиченого сірого кольору мокрий асфальт. Модель бомбер, укороченої довжини до талії. Модель вільного фасону оверсайз, спущена лінія плеча.
Тканина пальтова кашемір. Подклад без утеплення. Довжина по спинці 45 см, ширина під рукавами 50 см/для розміру М/.
Розмір S/М
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Кашемір |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

