Топ продаж

Стильні жіночі джинси МОМ красивого сірого кольору мокрий асфальт. джинси котонові, не стрейчеві. Виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель напівобтислого силуету, укороченої довжини. Середня посадка. Ремінь у комплекті.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 27 |
| Колір | Сірий |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


