Новинка

Джинси жіночі МОМ блакитні турецькі RAW
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4606
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні джинси МОМ жіночі блакитні, виробництво Туреччина, фірми RAW. Модель вільного фасону з високою посадкою. Довжина укорочена до щиколоток за середнього зросту 168 см. Джинс котон, середньої щільності, не стрейчевий. Розмір S
Відповідає ОТ — 70 см, ОС — 94 см, довжина 75/100 см.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAW |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 26 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



