Топ продаж

Джинси жіночі модель МОМ, виробництва Туреччина фірми Dekploy. Модель вільного фасону, з високою посадкою. Рвані на колінах. Низ обтрепний. Джинси щільні, не стрейчеві, котон, довжина укорочена 7/8.
Розміри 31
Розмірна сітка: подивіться фото.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реаляльйонів залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 31 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





