Топ продаж

Штани жіночі класичні теплі з гумкою
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 9068
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні штани жіночі модель МОМ ,трохи завужені до низу. Тканина тіар, темно сірого кольору, структурна, з утепленням байка. Модель вільного фасону, з високою посадкою МОМ. Довжина по внутрешнему шаговому шву 70 см. По бичному шву стразы у выгляди лампаса. Виробництво фабрічний Кітай. Повномірні, Таблиця розмірів наприкінці фото.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Фасон штанів | Штани із завищеною талією |
| Колір | Сірий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Тіар |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴





