Топ продаж

Джинси жіночі МОМ блакитні Туреччина
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 624
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі МОМ , виробництво Туреччина. Красивого світло-блакитного кольору варенка. Фірма Cracpot. Модель вільного фасону, з високою посадкою посадкою. Довжина до щиколотки. Джинс котон, середньої щільності, не стрейчевий. Розмір 31
Розмірну сітку дивись останнє фото ➡️
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 31 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴





