Топ продаж

Кофта кардиган жіночий в'язаний теплий на ґудзиках, виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, класичної довжини. Довжина по спинці приблизно 65 см, довжина рукава 65 см. Склад акрил, вовна.
Розмір єдиний 44-48
Розмір єдиний 44-48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴


