Топ продаж

Блузка Сорочка туніка жіноча оверсайз чорна ззаду застібка
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3952
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка туніка жіноча однотонна чорна виробництво Туреччина. фірми Big Dart. Модель вільного фасону оверсайз. Тканина сорочкова, не стрейчева, не просвічується. Тримає форму. Довжина по спинці приблизно 75 см, довжина рукава 70 см.
Розмір S- М.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





