Новинка

Джинси жіночі амеріканки скінні сині Туреччина
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2048
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі скінні з ідеальною високою,виробництво Туреччина. Модель укороченою довжини до щиколотки.Джинс щільний , добре стейчевый.Розмірна сітка дивись останнє фото ➡️
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 27 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 32" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





