Топ продаж

Джинси жіночі МОМ блакитні турецькі
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 605-2
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі з високою посадкою МОМ виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, звужені донизу.Джинс щільний, не стрейчевий котон.
Розміри 31
Розмірну сітку дивись у фото ➡️
Увага!< Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 31 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






