SALE

Футболка жіноча біла оверсайз із принтом Туреччина
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5153
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча біла оверсайз, виробництво Туреччина 🇹🇷 модель, вільного фасону, класичної довжини по спинці приблизно 60 см.Тканина хб трикотаж. розмір універсальний 44-50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Білий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


