Топ продаж

Блузка сорочка жіноча класична оливкова
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3639
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча класична оливкового кольору з непомітним принтом карта. Виробництво Туреччина. Фірми Big Dart. Модель вільного фасону, класичної довжини по спинці приблизно 60 см. Довжина рукава довга, підвертається на 3/4. Тканина сорочкова, штапель.
Розмір 36/38/+6/, Європейська сітка. Відповідає розмір 42/44/УКР/.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Оливковий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 100 % viskoz |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





