Топ продаж

Блузка сорочка жіноча штапельна в смужку
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3498
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча класична чорна в смужку. Виробництво Туреччина. Фірми Big Dart. Модель вільного фасону, класичної довжини по спинці приблизно 60 см. Спереду зав'язується. Рукав короткий. Тканина сорочкова бавовняна штапель.
Розмір 36/+6/, Європейська сітка. Відповідає розмір 42/ УКР/.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 100% viskoz |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





