Топ продаж

Сорочка жіноча тепла чорна біла карта 40
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3881
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча чорна класична виробництво Туреччина Тканина щільна — твід. Довжина по спинці приблизно 60 см, довжина рукава 62 см. Сезон осінь/весна.
Размер 36/XS/, 38/S/, 40/M/,, 42/L/.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Твід |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴

