Топ продаж

Сорочка батнік жіноча флісова коричнева
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3445Р
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка батнік жіноча флісова. Виробництво Туреччина. Фірми Big Dart. Красивого шоколадного кольору. Модель вільного фасону оверсайз, з капюшоном. Довжина по спинці приблизно 75 см, довжина рукава 62 см. Тканина м'яка, дуже приємна до тіла фліс.
Розмір один універсальний S — L.
Відповідно до об'єму 90 - 96 см
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Фліс |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



