
Сорочка жіноча однотонна з перлами Туреччина Бордовий
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 214
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча однотонна з перлами виробництво Туреччина, фірми Big Dar. Модель вільного фасону, середньої довжини, рукав довгий і підвертається на 3/4. Тканина хб штапель. Розміри 36,38, Європейська сітка, відповідно розміру 42,44,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Бордовий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Бісер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴

