Топ продаж

Куртка жіноча вітровка класична сіра 48
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 7701
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка вітровка жіноча ошатного стального сірого кольору. .Виробництво фабричний Китай. Довжина по спинці близько 70см, довжина рукава 62cm. Плащівка тонка. Підклад з невеликим утепленням. Капюшон сьемний.
Розміри 44/48. Відповідає об'єм грудей 94/98 см.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Сірий |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Нашивка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






