Топ продаж
-10%

Двостороння жіноча куртка пуховик зимова оливкова 50
3 750 ₴
3 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4218
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна жіноча куртка пуховик двостороння в гарному оливковому кольорі. Наповнювач нового покоління біопух. Модель вільного прямого фасону. Класичної довжини приблизно 90 см, довжина рукава 65 см. Прорізні кишені з обох боків куртки.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Двостороння |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Зелений |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴


