SALE

Светр туніка жіночий на Фуксія
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 704
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светр жіночий блискучий подовжений, виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, стандартної довжини. Тонкої машинної вязкі. . Розмір єдиний 44-48
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Фуксія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

