Новинка

Класичні жіночі штани палацо сірі
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 8570
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні класичні жіночі штани Модель вільного фасону палацо, прямі від стегна. Красивого темно-сірого кольору графіт. Тканина тіар, щільна, структурна, трохи утеплена. М'яка оксамитова на дотик. Сезон осінь/зима. Виробництво фабричний Китай. Модель дуже зручна в посадці завдяки поясу-гумці. Ремінь у комплекті зі штанами. Є бічні прорізні кишені. Фото на моделі згенероване ШІ.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Графіт |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Тіар |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






