Топ продаж

Елегантні жіночі штани в красивому шоколадному кольорі. Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону палацо. Пояс укріплений гумкою. Є бічні прорізні кишені. Тканина тіар із невеликим начосом. Сезон осінь/ єврозима.
Повномірні.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Коричневий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Тіар |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


