Новинка

Светр жіночий в'язаний однотонний пудровий сірий
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 134
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий стильний светр в'язаний. . Базова однотонна модель стандартної довжини. Модель оверсайз в одному розмірі. Підходить на р S/M/L. Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

