Новинка

Джинси жіночі блакитні палаццо рвані ззаду турецькі
1 555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 23003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Єксклюзивні жіночі стильні джинси блакитного кольору варенка. Виробництво Туреччина, форма Bark. Moдель палацо, рвані ззаду. Джинс котон, не стрейчеві. Рванка не просвічує, укріплена тканиною. Джинсі довгі, довжина приблизно 115 см. Розмір 38/EUR/
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Рвані |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 38 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Денім |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴





