Топ продаж

Жилетка жіноча стьобана з плащової тканини коричнева
1 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 10013
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Новинка сезону — стьобаний дутий жилет. Модель вільного фасону, класичної довжини. Тканина плащівка, наповнювач нового покоління холофайбер. Довжина виробу по спинці приблизно 55 см. Виробництво Китай.
РозмірS/M/
Відповідає укр розмір 42/44/
РозмірS/M/
Відповідає укр розмір 42/44/
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Стьобаний жилет |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Колір | Коричневий |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 90 см |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴


