Топ продаж

Жилетка безрукавка жіноча стьобана з плащової тканини чорна
1 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 10013
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Новинка сезону — стьобаний дутий жилет. Модель вільного фасону, класичної довжини. Тканина плащівка, наповнювач нового покоління холофайбер. Довжина виробу по спинці приблизно 55 см. Виробництво Китай.
Розмір 44
Розмір 44
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Стьобаний жилет |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 94 см |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

