Топ продаж

Куртка жіноча демісезонна однотонна коротка рожева. Сезон весна/осінь. Модель вільного силуету, укороченої довжини. Плащівка досить щільна, трохи водовідштовхувальна. Низ куртки стягується куліскою. Низ рукава під гумку. Довжина по спинці приблизно 55 см, довжина рукава 62 см. Наповнювач нового покоління холофайбер. Виробництво фабричний Китай.
Розміри 42/ 44/ 46. Повномірні.
Відповідає об'єм грудей 94/98/102 см.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Рожевий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


