-10%

Куртка косуха автоледі зимова чорна комбінована 48
3 360 ₴
3 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка косуха жіноча комбінована плащівка та екохутро. Модель автоледі, вільного фасону, середньої довжини. Довжина по спинці приблизно 65 см, довжина рукава65 см. Капюшон знімний. Рукави з манжетою. Наповнювач нового покоління холофайбер. Виробництво фабричний Китай Фабріка Baby Cat. Сезон осінь/єврозима.
. Розмір М, Л , XL
розмірна таблиця
| розмір | обхват грудей | довжина по спинці | довжина рукава |
| М | 90 см | 65 см | 62 см |
|
Л |
94 см | 65 см | 62 см |
| ХL | 98 см | 65 см | 62 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fine Baby Cat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴

