Новинка

Куртка жіноча осінь зима стьобана бежева під пояс
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 7201
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка жіноча сезон осіни/ єврозима. Модель подовжена, вільного фасону оверсайз. Приталюється поясом. Плащівка щільна, матова. Наповнювач холофайбер. Виробництво Китай. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава 63 см. Рукав із манжетом.
Розмір S. Повномірні
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


