Новинка

Кроп топ водолазка поло у рубчік кашемірова біла
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 442206
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп топ водолазка біла , виробництво Туреччина. Тканина кашемір у рубчік. Модель поло з комірцем контрастного кольору. Модель прилеглого сілуету, скороченої довжини до талії. Тканина мʼяка, пріемна на дотик. Довжина по спинці приблизно 40 см, довжина рукава 55 см.
Розмір універсальний, підходить на S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 35 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



