
Футболка жіноча біла з 3-D принтом
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3005
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча однотонна біла з 3-D принтом кеди. Виробництво Китай.🇨🇳 Тканина трикотаж віскоза з додаванням лайкри. Футболка вільного фасону, подовжена. Довжина по спинці приблизно 65 см, ширина по грудях приблизно 55 см, довжина рукава 15 см. Спущене плече.
Розмір універсальний.
Підходить на р S/M/L/XL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Білий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 150 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴

