Топ продаж

Блузка сорочка жіноча однотонна чорна укорочена з принтом напис
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 20298
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча однотонна чорна з принтом напис. Виробництво Туреччина. Фірма Big Dart. Модель вільного фасону, укороченої довжини по спинці приблизно 46-50 см. На талії затягується кулісою. Тканина сорочковий полівіскон , не стрейчева. Не просвічує.
Розмір 38/ 40/42/ EUR/
Український розмір 44/46/48/ UKR/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бенгалін |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




